13 серпня
Завантажити ще

Екс-президент Франції Олланд написав книжку про «мучеництво України»

Екс-президент Франції Олланд написав книжку про «мучеництво України»
Фото: clubmadrid.org/who

Колишній президент Франції Франсуа Олланд підготував до публікації книжку про війну в Україні під назвою “Потрясіння: зрозуміти новий світовий порядок”. Як пише Le Figaro, видання має вийти 7 вересня та представляє собою розповідь про геополітичні зміни, які спричинила війна в Україні.

- Мучеництво України, як усім відомо, відкрило новий розділ у світовій історії. З одного боку, страшна диктатура, яка вирішила нав’язати свої закони сусідній  незалежній країні, з другого – народ, який прагне свободи, підтримуваний коаліцією великих демократій планети, – йде мова у презентації видання.

Він задається запитанням, чи занепадають демократії і чи є їм загроза натиску тиранії? Також Олланд роздумує, якими є нові баланси сил між Європою, росією, Китаєм та США

-  Як відродження імперій впливає на баланс у світі”, - запитує колишній президент Франції.

Франсуа Олланд очолював Францію у 2012-2017 рр. До цього він опублікував книгу про своє президентство “Уроки влади“, а також політичні есе “Відповідь на демократичну кризу“ та “Протистояння“.

За час своєї каденції Олланд намагався врегулювати конфлікт між Україною і росією. У лютому 2015 року він брав участь у переговорах у Мінську разом з тодішнім Президентом України Петром Порошенком, канцлером ФРН Ангелою Меркель російським лідером путіним. Ці події відображені в книжці Олланда "Уроки влади".