15 серпня
Завантажити ще

Шольц пообіцяв, що Україна вчасно отримає німецьку зброю для битви на Донбасі

Шольц пообіцяв, що Україна вчасно отримає німецьку зброю для битви на Донбасі

Україна отримає важке озброєння від Берліна для використання у боях на Донбасі. Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц, пише " DPA ".

- Україна неодноразово закликала до відправки німецьких ударних танків та літаків з армійських запасів, але така техніка не була відправлена ​​до Берліна. Німеччина санкціонувала постачання зенітних танків. На питання, чи прибуде тяжке озброєння вчасно, щоб змінити ситуацію на Донбасі, Шольц відповів: «Вона прибуде вчасно», - пише видання.

За його словами, влада Німеччини перегляне пріоритетні списки по країнах, які першими отримають зброю. Також Шольц зазначив, що конкретні зразки буде поставлено після того, як українські військові пройдуть навчання.

- Ви знаєте, що вже є довгий список клієнтів, які чекають на зброю через два і три роки. Ми поставимо протиракетну систему, яка здатна врятувати Одесу чи Київ. Ми також вирішили разом із Великобританією та Сполученими Штатами, що ми поставимо реактивні системи залпового вогню, - наголосив він.

Раніше німецькі ЗМІ стверджували, що за останні місяці Берлін звів до мінімуму постачання зброї до України. 14 червня канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що Німеччина має намір розширити свою військову допомогу Україні та поставити сучасну систему ПРО. Під час візиту до Києва, 16 червня, Шольц запевнив, що ФРН продовжить підтримувати Україну та постачати зброю для оборони нашої країни.