Завантажити ще

«Слуга народу» Бардіна спростувала, що хоче стати омбудсменом

«Слуга народу» Бардіна спростувала, що хоче стати омбудсменом
Фото: facebook.com/marynabardina

Депутат «Слуги народу» Марина Бардина заявила, що не зможе бути новим уповноваженим Верховної Ради з прав людини навіть у тому випадку, якщо Верховна Рада прийме її законопроект про скасування вікового критерію для омбудсмена. Про це політик написала на своїй сторінці у Фейсбуці, спростовуючи чутки про те, що вона «мітить на крісло» Людмили Денісової.

- Зареєструвала зп про скасування вікового критерію для омбудсмена і понеслось, що роблю це під себе. Читайте матчасть, дорогі хайпери, там ще про 10 років досвіду в галузі прав людини. А заодно можете поцікавитися звідки взагалі взялася безглузда норма про 40 років, - написала Бардина.

Вона додала, що є проти висування нардепів на посаду омбудсмена, так само як проти і будь-яких вікових цензів.

- Натомість бачу на посаді омбудсмена таких достойних правозахисників як Лариса Денисенко, Олександра Матвійчук, Олександр Павліченко, - підсумувала Бардина.

Рада ухвалила рішення про звільнення з посади уповноваженого ВР з прав людини Людмили Денісової ще 31 травня. По словам глави регламентного комітету парламенту Павла Фролова, Денисова “майже не виконувала” своїх повноважень щодо організації гуманітарних коридорів, захисту та обміну полонених, протидії депортації людей та дітей з окупованих територій. Усі ці питання "фактично вимушено" робила глава Мінінтеграції Ірина Верещук. Ще одна претензія - "незрозуміла концентрація" омбудсмена на численних деталях сексуальних злочинів, скоєних неприродним способом, та зґвалтування дітей на окупованих територіях, які вона не може підтвердити доказами. 

Денісова відразу ж заявила, що буде оскаржувати своє звільнення у суді як «те, що йде всупереч Конституції».