Завантажити ще

Денисова оскаржить у суді своє звільнення з посади омбудсмена

Денисова оскаржить у суді своє звільнення з посади омбудсмена
Фото: kyiv.media

Звільнена з посади уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що подасть до суду. Про це вона повідомила у своєму Телеграм-каналі.

– Сьогодні останній день мого перебування на посаді уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Я вдячна Вам усім. Я вдячна моїй команді за довіру, підтримку та злагоджену роботу. Мене звільнено всупереч Конституції, законам України та міжнародним стандартам. Це рішення я оскаржу в суді. Закон єдиний для всіх! - заявила Денисова.

Як зазначила екс-омбудсмен, завершувати свою діяльність вона не планує та має намір продовжити роботу над захистом прав українців.

Рішення про звільнення Людмили Денісової з посади уповноваженого ВР з прав людини було ухвалено парламентом на засіданні 31 травня. "За" проголосували 234 народні депутати.

Напередодні чиновниця повідомила, що у парламенті розпочали збір підписів за її відставку. вона стверджувала, що команда Офісу президента планує оголосити їй недовіру, а причиною тому її активність, спрямована на збір інформації про порушення прав людини на тимчасово окупованих територіях.

Новини по темі: людмила денисова