8 серпня
Завантажити ще

США щомісяця виділятимуть Україні 1,5 млрд доларів

США щомісяця виділятимуть Україні 1,5 млрд доларів
Фото: Гері Кемерон/REUTERS

Влада США планує щомісяця спрямовувати Україні близько $1,5 млрд для підтримки роботи уряду. Як пише « Інтерфакс-Україна », про це заявив перший заступник помічника держсекретаря США у справах Європи та Євразії Дерек Хоган.

- Ми вже виділили $1 млрд на ці цілі через різні механізми, ми маємо намір спрямовувати ще близько $1,5 млрд щомісяця протягом 4-5 місяців, - наголосив Хоган на семінарі у вашингтонському науково-дослідному Центрі імені Вудро Вільсона.

За словами чиновника, пряма підтримка української влади - "один із пріоритетів" адміністрації президента Джо Байдена. При цьому Хоган додав, що США мають враховувати "середньострокову та довгострокову перспективи". Наразі ж зусилля американців мають бути спрямовані на забезпечення роботи уряду України.

Напередодні радник голови Офісу українського президента України Михайло Подоляк розповів, скільки і яку зброю Київ хотів би отримати від Заходу.

Вашингтон із січня виділив на підтримку України $54 млрд, що більше, ніж "будь-якій іншій країні, включаючи допомогу, спрямовану до Афганістану в розпал військового втручання США".