15 серпня
Завантажити ще

Микола Тищенко заявив, що повернувся в Україну після критики поїздки до Чехії

Микола Тищенко заявив, що повернувся в Україну після критики поїздки до Чехії

Народний депутат України Микола Тищенко заявив, що вже повернувся до України і готується до нового благодійного аукціону. Напередодні Тищенко виклав у мережі світлину із Праги, куди поїхав, щоб підтрамити благодійний захід фонду «Дорога Миру» при підтримці Міноборони України. На фото нардеп позував з дружиною Аллою, послом України в Чеській Респубіліці Євгеном Перебийнісом та його дружиною. Коментарі до допису Тищенко закрив, можливо, через критику користувачів мережі. 

Свою думку українці змогли висловити під постом співачки Tayanna, яка також була присутня на заході та сфотографувалася с Тищенко. Підписників зірки обурило, що народного депутата випустили за кордон під час воєнного стану, тоді як благодійний вечір міг відбутися і без його присутності.

- Тим часом ми вже працюємо в Україні і працюємо далі. Ми збираємо лоти для наступного аукціону. Якщо у вас такі є, напишіть нам, - заявив Тіщенко у відео.

Як повідомив Тіщенко, під час благодійного аукціону зібрали 2 млн 200 тис гривень на закупівлю автівок для ЗСУ. Серед лотів була марка Тищенко «Русський воєнний корабль…ВСЬО», яка зібрала на аукціоні 385 тис гривень. 

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений TAYANNA (@tayanna_reshetnyak)