26 березня
Завантажити ще

В ОП відповіли спікеру парламенту Угорщини, який заявив про "психічні проблеми" у Зеленського

В ОП відповіли спікеру парламенту Угорщини, який заявив про
Фото: m.day.kyiv.ua

На заяву голови парламенту Угорщини Ласло Кевера про "особисті психічні проблеми" у президента Володимира Зеленського різко відреагував заступник голови Офісу президента Андрій Сибіга. Він назвав чиновника "недополітиком", яке висловлювання - "дикими".

- Народ завжди мудрий і знає століттями як відповідати на абсолютно неприйнятні, дикі висловлювання «недополітиків» на кшталт шановного глави державних зборів Угорщини: "Осла впізнаєш по вухах, а ду** ка - по балачки"; "У короткого розуму мова довга". Зазвичай такі загострення відбуваються у певні періоди року, – написав він у своєму Фейсбуці.

Також Сибіга попросив Кевера дати оцінку діям угорських фашистів, які спалили живцем тисячі людей у чернігівському селі Корюківка.

- З іншого боку епохальні події далеко не регіонального характеру, напевно, теж є достатнім тригером для такої порослі «політиків», а ще, якщо відгукується зсередини фашистська ДНК. На цій хвилі хотілося б почути оцінку політика про те, як угорські фашисти спалили живцем тисячі людей у чернігівському селі Корюківка - один із найжахливіших злочинів другої світової. Усі угорські солдати-фашисти були «психічно здорові»?, - наголосив він.

Як зазначив заступник голови ВП, Україна обов'язково здобуде перемогу у війні з Росії і всі її жителі пишатимуться країною в той час, як "такі персони залишаться на смітнику історії".

- Історія піде вперед, Україна переможе: всі громадяни, які проживають в Україні, пишатимуться нашою державою, а такі "персони" залишаться на смітнику історії. У цьому сумнівів немає - хіба що згадають як непорозуміння, яке "підгавкувало" на президента України, президента країни героїв, сміливих та вільних людей, - заявив Сібіга.

ПРО ЩО МОВА?

Спікер парламенту Угорщини Ласло Кевер різко висловився на адресу президента України Володимира Зеленського через його звернення до країн щодо допомоги для України. Політик заявив, що не пам'ятає у міжнародній політиці, щоб лідер країни, якій потрібна допомога, "так піднімав голос проти когось", як це нібито робить Зеленський у зверненнях до Угорщини або канцлера Німеччини. За його словами, просити допомоги потрібно ввічливо, а не "вимагати і загрожувати", а президент України нібито має "особисті психічні проблеми".