Завантажити ще

Фредерік Леклерк став 32-м журналістом, який загинув в Україні з початку війни

Фредерік Леклерк став 32-м журналістом, який загинув в Україні з початку війни
Фото: Скріншот із відео t.me/OP_UA

Президент Володимир Зеленський висловив співчуття сім'ї загиблого на Луганщині французького журналіста Фредеріка Леклерка-Імхоффа. Про це йшлося у його зверненні до українців.

- Сьогодні на Луганщині зірвали евакуацію з районів бойових дій, обстрілявши машину, яка їхала за місцевими. Від смертельного поранення внаслідок цього обстрілу загинув французький журналіст Фредерік Леклерк. Він працював на французькому телеканалі BFM TV. Трохи більше, ніж місяць тому я дав інтерв'ю саме цьому телеканалу. Це було моє перше інтерв'ю представникам медіа Франції за часи повномасштабної війни, - заявив Зеленський.

За його словами, Фредерік став 32 жертвою росіян серед журналістів з початку вторгнення Росії в Україну.

- Мої щирі співчуття колегам та рідним Фредеріка. Він став 32-м медійником, який загинув після 24 лютого, - наголосив він.

Про загибель журналіста французького телеканалу BFM TV Фредеріка Леклерка-Імхоффа повідомив 30 травня голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. За його словами, іноземець перебував у броньованому авто, яке прямувало на евакуацію мешканців Луганщини. Машина потрапила під обстріл російських солдатів, внаслідок чого журналіст отримав смертельне поранення.