Завантажити ще

У ході контратаки на Херсонщині ЗСУ завдали істотних збитків росіянам

У ході контратаки на Херсонщині ЗСУ завдали істотних збитків росіянам

Внаслідок успішного контрнаступу в Херсонській області українські війська завдали істотних збитків росіянам. Про це заявили у прес-службі оперативного командування " Південь ".

– Ситуація на лінії зіткнення має свою динаміку. Внаслідок контрнаступальних дій наших військ, ворогові завдано суттєвої шкоди і йому доводиться займати оборону на невигідних недообладнаних рубежах, - зазначено в повідомленні.

Як зазначили у командуванні, бойові дії на півдні України продовжуються, а російські війська продовжують обстрілювати цивільну інфраструктуру в населених пунктах вздовж адмінкордонів Миколаївської та Херсонської областей.

- Окупанти продовжують обстрілювати цивільну інфраструктуру в населених пунктах вздовж адмінкордону Миколаївщини та Херсонщини. Знову атаковано Миколаїв реактивними системами залпового вогню. Від розпачу ворог намагається боляче вжалити і знову потрапляє до житлових кварталів. Попередньо поранені серед цивільного населення. Інформація уточнюється, - наголосив представник командування.

Також у відомстві повідомили, що росіяни повністю заблокували шляхи виїзду із тимчасово окупованої Херсонщини. Автомобілі, на яких люди намагаються виїхати, перевіряються російськими солдатами та вирушають у зворотному напрямку.