9 червня
Завантажити ще

Арестович: ЗСУ зробили успішну контратаку на Херсонщині

Арестович: ЗСУ зробили успішну контратаку на Херсонщині
Фото: t.me/O_Arestovich_official

У селі Давидів Брід на Херсонщині українські захисники вдало провели контратаку, використавши авіацію. Про це заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович в ефірі " Фейгін. Live".

- Давидів Брід - там оголосили чи не наш контрнаступ, який має розрізати угруповання. Я б такого статусу йому поки не дав, я б надав поки що статусу вдалої контратаки українських військ. Але вона не дуже мала, тому що там дуже метушився супротивник і був збитий Су-35, намагаючись перехопити українські штурмовики», - каже Арестович.

За його словами, контратака була схожа на нашу спробу розрізати російське правобережне угруповання навпіл. Радник голови ВП наголосив, що росіяни дуже злякалися.

- Росіяни злякалися дуже злякалися. Тому що, по-перше, це один із вузлів комунікацій у центрі оборони, по-друге, це спроба відрізати угруповання північне, - сказав він.

Як зазначив Арестович, ЗСУ добилися на фронті чимало успіхів - захисникам вдалося збити кілька російських літаків та гелікоптерів. Серед збитої ворожої авіації – К52, Мі-8 та згаданий Су35. Також знищено російський польовий командний пункт.