23 вересня
Завантажити ще

Данилов дав інтерв'ю українським ЗМІ про війну: 10 головних заяв

Данилов дав інтерв'ю українським ЗМІ про війну: 10 головних заяв
Фото: Скриншот з відео youtube.com/watch?v=5XkxSM7a8Vc

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов дав інтерв'ю " 24 каналу " та " Фактам ", у якому зробив низку важливих заяв на тлі війни України з Росією. "КП в Україні" зібрала топ-цитати політика

Про підготовку до війни з Росією: "Давайте розумітимемо, що взагалі мала на увазі підготовка до війни. Ми почали готуватися до війни з лютого 2021 року, коли перше рішення РНБО стосувалося пана Тупицького".

Про швидке захоплення Херсонщини: "Влітку 2021 року відбулося засідання РНБО безпосередньо по Чонгару, Херсонській, Запорізькій, Донецькій та Миколаївській областях. Всі завдання (про які рапортували, що все виконано) до грудня всі інстанції відзвітували. Що сталося надалі – це буде предметом з'ясування".

Про ситуацію на українському фронті: "Адже ворог сильний і підступний. І говорити суспільству, що в нас все добре, це себе вводити в оману".

Про перемогу: "Перемога буде тоді, коли ми вийдемо на межі нашої країни, коли останній чобіт російського загарбника вийде з нашої території, включаючи Крим. Тоді це буде перемога, і можна буде сказати, що ми впоралися із завданням".

Про ставлення росіян до полонених захисників з "Азовсталі": "Можу підтвердити, що на сьогоднішній день немає застосування тортур чи ганебного ставлення до наших військових. Як буде далі – побачимо, ми стежимо за цим процесом".

Про плани Росії у разі захоплення Луганщини: "Вони продовжать займатися Донецькою, Запорізькою, Дніпропетровською, Херсонською та Миколаївською областями".

Про можливе застосування Росією ядерної зброї: "Якщо РФ зважиться на такий крок, то країни світу, які також мають таку зброю, дали на це запитання відповідь, що це Росії так просто не пройде. Дуже б не хотілося, щоб так сталося".

Про плани Росії: "РФ свої плани не змінює. Плани - це знищення нас як країни, знищення нашого населення. Це плани старовинні, вони не були для нас новиною".

Про диктаторський режим у Росії навіть після смерті Путіна: "Справа в тому, що в цій країні, у тому вигляді, як вона існує, за наявності 140 етносів, що знаходяться на території РФ, мати демократичну країну неможливо, це повинен бути тільки диктаторський режим".

Про можливий удар ЗСУ по Кримському мосту: "Питання вдарити - це рішення військовими, що приймаються, залежно від військової ситуації, від стратегії на тому чи іншому напрямку. Зброя має бути дістаючою до самого об'єкта, і має можливість зробити так, щоб об'єкт припинив своє існування".