1 липня
Завантажити ще

Зеленський запропонував Раді подовжити воєнний стан в Україні на 90 діб

Зеленський запропонував Раді подовжити воєнний стан в Україні на 90 діб

Президент Володимир Зеленський підписав укази, які передбачають подовження в Україні воєнного стану та терміну загальної мобілізації на 90 діб. Документи вже направлено на затвердження Верховної Ради. Про це повідомляє сайт парламенту.

"У зв'язку з широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України, що триває, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України постановляю подовжити термін воєнного стану в Україні з 5-ї години 30 хвилин 25 травня 2022 року строком на 90 діб", - наголошується в указі №341 "Про подовження строку дії воєнного стану в Україні".

Ще одним указом – "Про подовження терміну проведення загальної мобілізації" - Зеленський подовжив термін мобілізації також на 90 діб починаючи з 25 травня 2022 року.

Воєнний стан в Україні оголосили 24 лютого - у день вторгнення російських військ до нашої країни. Тоді ж президент Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію терміном на 90 днів. Через продовження бойових дій влада двічі вже подовжувала термін воєнного стану на 30 днів.