Завантажити ще

Рєзніков заявив, що Росія готується до затяжної війни проти України

Рєзніков заявив, що Росія готується до затяжної війни проти України

Росія накопичуючи ресурси та зводить оборонні фортифікації на тимчасово окупованих територіях, готуючись до довготривалої війни проти України. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков у ході виступу у Раді закордонних справ Європейської Ради, пише " Українська правда ".

- За багатьма ознаками Росія здійснює підготовку до ведення довготривалої воєнної операції. Війна перетворюється на затяжну фазу. Ми бачимо, як у Херсонській області, у Запорізькій області російські окупанти активно здійснюють інженерні та фортифікаційні роботи, щоб за необхідності перейти до оборони, - заявив Резніков.

За його словами, війна руйнує українську економіку, а її затягування спричиняє ризик глобальної продовольчої кризи та чергової міграційної кризи.

- Зважаючи на це, ми хочемо перемогти ворога та звільнити наші території у найкоротші терміни. Не дати Росії затягнути конфлікт, - наголосив він.

Як зазначив глава Міноборони, щоб запобігти затяжній війні Україні необхідна міжнародна допомога, яка включає постачання важкої зброї. Рєзніков стверджує, що російські війська переважають українські збройні сили в контексті важкого озброєння, але у разі покращення координації з боку країн-партнерів є шанс на швидкий наступ українських військ та звільнення територій.