15 червня
Завантажити ще

Командир "Азова" заявив, що має намір зберегти життя всього гарнізону: Захисники Маріуполя виконали наказ

Командир
Фото: t.me/polkazov

Командир полку "Азов" Денис Прокопенко з позивним "Редіс" опублікував звернення, в якому заявив, що захисники Маріуполя виконали поставлене керівництвом завдання. Відео опубліковано у телеграм-каналі полку.

- Захисники Маріуполя виконали наказ, незважаючи на всі труднощі, 82 дні відтягували переважаючі сили противника на себе та дали можливість українській армії перегрупуватися, підготувати більше особового складу та отримати велику кількість озброєння від країн-партнерів. Жодне озброєння не працюватиме без професійно підготовлених військовослужбовців, що робить їх найціннішим елементом армії, – зазначено у повідомленні.

У полку зазначили, що з метою збереження життя весь Маріупольський гарнізон виконує затверджене рішення вищого військового командування та сподівається на підтримку українського народу.

З початку вторгнення Росії в Україну Маріуполь став епіцентром запеклих боїв. Росіяни бомбили місто, вбивали мирних громадян і продовжують завдавати ударів. Українські захисники виявилися заблокованими ворогом на заводі "Азовсталь" - серед них багато тяжко поранених. Бійці залишилися без їжі та медикаментів, потребують термінової допомоги. Українська сторона веде переговори з Росією щодо евакуації наших захисників.