Завантажити ще

Начальник управління Маріупольської міськради перейшов на бік російських окупантів

Начальник управління Маріупольської міськради перейшов на бік російських окупантів
Фото: mrpl.city

Начальник управління з питань житлового фонду Маріупольської міської ради Ігор Сафронов погодився співпрацювати із російськими окупантами. Про це 12 травня заявив радник мера Маріуполя Вадима Бойченка Петро Андрющенко.

"Наша традиційна рубрика – "Колаборант". Знайомтесь – Ігор Сафронов. Був одним із керівників департаменту житлово-господарського господарства. Відповідав за комунальне майно. Тепер – головний HR (просто кадровик) при самоназваному мері “трупожері” Іващенко. Без примусу", – написав Андрющенко у своєму Телеграм-каналі.

За словами радника, чиновник закликає повернутися на роботу комунальників та голів ОСББ, а також нібито писати антиукраїнські пости за 100 гривень кожен.

6 квітня ватажок так званої "ДНР" Денис Пушилін підписав "указ" про призначення "мером" Маріуполя Костянтина Іващенка, який був депутатом Маріупольської міськради від партії "Опозиційна платформа - За життя" та генеральним директором заводу "Азовмаш". 9 квітня СБУ повідомила, що колаборанту повідомлено про підозру у держзраді. Іващенку загрожує довічне ув'язнення. 2 травня Петро Андрющенко повідомив, що депутат від "ОПЗЖ" Вадим Істратов перейшов на бік окупантів та отримав посаду заступника "мера" з фінансово-бюджетних питань.