Завантажити ще

В Україні перевірять підстави для надання дозволів росіянам на проживання

В Україні перевірять підстави для надання дозволів росіянам на проживання
Фото: facebook.com/dmsu.gov.ua

Через вторгнення Росії в Україні почали перевіряти підстави для надання документів усім громадянам Росії. Про це 12 травня повідомила голова Державної міграційної служби Наталія Науменко.

- Разом із правоохоронними органами наразі ми проводимо абсолютно повний аудит підстав видачі посвідки на тимчасове чи постійне проживання громадянам РФ, дозвіл на еміграцію, у тому числі й громадянство, щоб визначити тих, хто може провадити проти України певну діяльність, - сказала вона на брифінгу.

Науменко зазначила, що громадяни Росії, які мають посвідки на тимчасове чи постійне проживання, продовжують перебувати в Україні на законних підставах та можуть безперешкодно в'їжджати та виїжджати з країни.

Глава міграційної служби висловилася за посилення роботи із громадянами Росії. У той самий час міграційна політика щодо громадян Білорусі не змінилася, оскільки, на відміну від РФ, Білорусь не визнана державою – агресором. Видання документів громадянам Білорусі відновлять.

Наталія Науменко сказала, що в Україні проживає близько 150 тисяч громадян Росії, Білорусі та країн колишнього СНД, що є однією з найбільших громад.