1 липня
Завантажити ще

Глава МВС Монастирський: Говорити про відміну комендантської години рано

Глава МВС Монастирський: Говорити про відміну комендантської години рано
Фото: mvs.gov.ua

Скасувати комендантську годину в містах чи областях, де не ведуться бойові дії, рано. Про це Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський сказав в ефірі інформаційного телемарафону, передає УНІАН. Глава МВС зазначив, що небезпечна ситуація зберігається у всій країні.

- Це та можливість, яка створює правоохоронцям умови для успішного відпрацьовування сигналів небезпеки, зокрема, для запобігання діяльності диверсійно-розвідувальних груп. Крім того, люди продовжують активно пересуватись країною, в'їжджають та виїжджають по різним регіонам. Я думаю, що ще зарано говорити про повне скасування комендантської години на певних територіях, навіть, якщо там не ведуться бойові дії, - повідомив він.

Завдяки комендантській годині Україна відносно спокійно пережила 8 та 9 травня, зазначив Монастирський. Могли бути провокації та підступи диверсійних груп, тому правоохоронці працювали у посиленому режимі, а комендантська година у деяких районах була посилена.

З комендантською годиною Україна живе з першого дня повномасштабного вторгнення Росії, яке сталося рано-вранці 24 лютого. З того ж дня Україна перебуває в умовах воєнного стану. 21 квітня Верховна Рада продовжила воєнний стан щонайменше до 25 травня.