23 червня
Завантажити ще

Затриманому меру Бурині вручили підозру у допомозі російським окупантам

Затриманому меру Бурині вручили підозру у допомозі російським окупантам
Фото: t.me/pgo_gov_ua

В Офісі генпрокурора підтвердили затримання мера Бурини Конотопського району Сумської області. Віктору Ладухе повідомили про підозру у співпраці з російськими окупантами. Разом із ним затримали заступника та депутата міської ради.

- За даними слідства, під час окупації Буринської ОТГ підозрювані провадили інформаційну діяльність, спрямовану на підтримку дій держави-агресора. Також вони забезпечували її збройні формування житлом, пальним та продуктами харчування, - йдеться у заяві.

У Київській міській прокуратурі зазначили, що затриманим загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 12 років.

Віктор Ладуха – представник партії "Батьківщина". Про його затримання 29 квітня у своєму відео на Фейсбуці повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький. За даними ЗМІ, затримані з мером – його перший заступник Євген Базим, а також депутат Олександр Гудименко. 2 березня Віктор Ладуха у своєму відеозверненні спростував, що місто Буринь здалося окупантам. Він розповів, що місто атаковане, оскільки російська армія просунулась мостами.

Сумську область звільнили від російських військ на початку квітня, проте її продовжують обстрілювати з території Росії, що межує з нею.