23 вересня
Завантажити ще

Подоляк пояснив слова Зеленського про "червону лінію" в Маріуполі та вихід з переговорів

Подоляк пояснив слова Зеленського про
Фото: t.me/M_Podolyak

Глава Офісу президента Михайло Подоляк пояснив, що Володимир Зеленський словами про "червону лінію" в Маріуполі та вихід з переговорів мав на увазі призупинення політичної складової, якщо буде знищено захисників міста. Гуманітарні переговори все одно триватимуть. Про це Подоляк сказав у ефірі телемарафону.

– Є кілька столів у рамках переговорного процесу. На одному з них лежить політична карта, на іншому – карта врегулювання з погляду виходу з війни, але є окремі карти, гуманітарні. Це обмін полоненими, гуманітарні коридори, можливість вивести наших людей із тимчасово окупованих територій. Коли президент говорить про зупинення переговорного процесу, безумовно, мають на увазі повне зупинення політичної складової, або решти, крім гуманітарної, - зазначив він.

За його словами, переговори про обмін полоненими та відкриття гуманітарних коридорів будуть тривати постійно.

- Тому, що це наші люди, і ми не можемо без цього залагодити справи цих людей, щоб вони не відчували себе покинутими, - додав Подоляк.

Він також зазначив, що Росія облогою Маріуполя хоче не просто ліквідувати захисників, а поставити їх на коліна. Щоб потім показати пропагандистське відео своєї внутрішньої аудиторії.