29 травня
Завантажити ще

У Медведчука та Марченко знайшли ще 100 картин, а також 20 швейцарських годинників, яйця «Фаберже» та люксовий одяг

У Медведчука та Марченко знайшли ще 100 картин, а також 20 швейцарських годинників, яйця «Фаберже» та люксовий одяг
Фото: t.me/oksana_marchenko_official

Правоохоронні органи України провели нові обшуки у родини Віктора Медведчука та Оксани Марченко. Вони пройшли у справі, де фігурує компанія, кінцевим бенефіціаром якої є дружина заарештованого народного депутата. Про це повідомив Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції.

– 18 квітня поліцейські провели санкціоновані обшуки на території Києва та Київської області. Виявили близько 100 картин, антикварні речі, що належить родині затриманого народного депутата, а також мисливську гвинтівку, пістолет «BUL», 20 швейцарських годинників, золоті та срібні монети, золоті статуетки, та яйця «Фаберже», - йдеться у Фейсбуці.

На відео, опублікованому в YouTube Національної поліції України, видно, що правоохоронці заглянули до гардеробу Оксани Марченко та знайшли одяг від Valentino, Gucci та La Perla. Також на кадрах з'являються позолочені статуетки. У Департаменті стратегічних розслідувань пояснили, що обшуки відбулися у справі про протиправні дії посадових осіб товариства, кінцевим бенефіціаром якого є Оксана Марченко. Суму виявленого майна встановлять, а потім хочуть заарештувати. Рішення про арешт ухвалить Офіс генпрокурора.

- Надалі арештовані активи будуть передані в управління до АРМА. Кошти, отримані від реалізації арештованих активів, можуть бути використані для потреб ЗСУ та відбудови зруйнованої ворогом інфраструктури, - озвучили свої плани у відомстві.

7 квітня обшуки пройшли на дачі Віктора Медведчука "Ведмежа діброва". Правоохоронці вилучили понад 300 картин відомих художників, снігоходи, квадроцикли та автомобілі. 14 квітня у Медведчука та Марченко заарештували 32 квартири, 23 будинки, 26 машин та моторну яхту.

12 квітня СБУ затримала Віктора Медведчука, який втік з-під домашнього арешту при спробі бігти до Москви через Придністров'я. 15 квітня Оксана Марченко влаштувала у столиці Росії, визнаній Верховною Радою державою-терористом, прес-конференцію. За даними ЗМІ, Марченко виїхала до Москви через Білорусь за п'ять днів до вторгнення РФ до України. 21 лютого з особняка Медведчука у Києві вивозили майно. 26 лютого він втік із-під домашнього арешту.