Завантажити ще

В Бородянці змонтовані перші модульні будинки для співробітників ДСНС та волонтерів – ОП

Перші п'ятнадцять модульних будинків приїхали до Бородянки – їх показав на відео заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко. Будинки призначені для співробітників ДСНС та волонтерів, які займаються відбудовою селища. 

«Помешкання обладнані базовими речами, необхідними для тимчасового проживання. Першочергово вони будуть надані у користування тим, хто зараз працює в Бородянці над ліквідацією наслідків бойових дій», – повідомив заступник керівника ОП. 

Такі ж модулі замовлені для Київської, Сумської та Чернігівської областей, зазначив Тимошенко.

Він також додав, що вже найближчим часом у всіх деокупованих містах розпочнеться відновлення всіх зруйнованих будинків – багатоповерхових та приватних. 

Такий модульний будинок складається за 10 хвилин бригадою з трьох осіб. У модулях встановлюють меблі – ліжка, тумбочки, стільці. Будинки комплектуються електронагрівальними конвекторами. Розраховані вони на 2-4 особи. Поруч з ними встановлять біотуалети з умивальниками.

Перші модульні будинки були передані українцям під час візиту на Закарпаття колишнім губернатором штату Нью-Йорк Джорджем Патакі, який і є засновником Центру лідерства George E. Pataki Leadership Center та Фонду допомоги Україні Тhe Ukrainian relief found.

Нагадаємо також, що, ">за словами Тимошенка, держава відшкодує громадянам втрату будинку чи квартири внаслідок бойових дій.

#російськаагресія #деокупація #житло #бородянка