30 вересня
Завантажити ще

Єрмак відповів на погрози ракетних ударів по Києву: Готові до будь-яких сценаріїв

Єрмак відповів на погрози ракетних ударів по Києву: Готові до будь-яких сценаріїв
Фото: censor.net

Глава офісу президента Андрій Єрмак вважає, що заява Міністерства оборони Росії про можливі ракетні удари по Києву є черговою провокацією Кремля. Про це він написав у своєму Телеграм-каналі.

– Своїми провокаціями Росія готує привід для чергових загроз. Вже заговорили про можливі ракетні удари по Києву. Ми готові до будь-яких сценаріїв і жодна російська не спрацює, - зазначив Єрмак.

Глава ВП наголосив, що російські війська борються із мирними людьми, які не здатні дати їм відповідь. За його словами, Москва має понести за відповідальність за всі злочини.

- Кремль уже довів, що вміє боротися лише із мирним населенням, яке не здатне їм відповісти. За всі злочини Росія відповідатиме, – повідомив він.

Йдеться про заяву представника Міноборони Росії Ігоря Конашенкова про те, що з боку Росії може бути удар по Києву, якщо українські військові "продовжуватимуть атакувати об'єкти на території РФ". За його словами, в оборонному відомстві нібито бачать "спроби диверсій в атаках ЗСУ, які проводяться російськими об'єктами".