Завантажити ще

Єрмак: Україна переможе у війні з Росією, якщо вчасно отримає зброю

Єрмак: Україна переможе у війні з Росією, якщо вчасно отримає зброю
Фото: President.gov.ua

Глава Офісу президента Андрій Єрмак дав інтерв'ю програмі "60 Minutes" на телеканалі CBS, в якому розповів про подальший можливий перебіг війни в Україні, яку розгорнула Росія. За його словами, Україна зможе відбити збройну агресію Росії у разі, якщо країни поставлять необхідне озброєння найближчим часом.

- Насамперед Україна потребує важкого озброєння, зокрема артилерії. По-друге, нам потрібні танки, воєнні літаки. Нам потрібне все можливе озброєння, яке допоможе закрити українське небо, – заявив Єрмак.

Як зазначив глава Офісу президента, зараз він веде діалог із США з цього питання. Єрмак підкреслив, що американський лідер Джо Байден "зробив для України більше, ніж усі інші".

- Але коли ти у війні – ми відверто про це говоримо – нам треба більше. І навіть цього недостатньо – ми всього потребуємо якнайшвидше. Якщо у нас буде своєчасно, то ми виграємо, – наголосив він.

На початку квітня президент Володимир Зеленський заявив, що найсильнішою санкцією проти Росії стане постачання зброї Україні. Тоді він зазначив, що санкції, що діють, проти Росії вже дають певні результати, але їх недостатньо, щоб зупинити Москву і припинити війну.