2 жовтня
Завантажити ще

Єрмак: Битва за Донбас буде ключовою у війні України та Росії

Єрмак: Битва за Донбас буде ключовою у війні України та Росії
Фото: President.gov.ua

Глава офісу президента Андрій Єрмак вважає, що бої на Донбасі стануть вирішальними, оскільки від них залежатимуть подальші дії війни Росії проти України. Про це він повідомив у своєму Телеграм-каналі.

- Битва за Донбас зараз буде ключовою у нашій вітчизняній війні. Ми вже вистояли у битві за Київ, Харків, Чернігів, Суми, Миколаїв та багато інших міст. Армія тримає Маріуполь. Але подальший перебіг війни з Росією визначить саме битва за Донбас, – заявив Єрмак.

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що битва за Донбас нагадуватиме Другу світову війну і в ній будуть задіяні тисячі одиниць військової техніки та озброєння. За його словами, судячи з того, як до цієї битви готується Росія, просто "локальної операції" очікувати не варто.

Як зазначив Кулеба, Росія має свій план, а Україна має свій. За його словами, результат битви вирішиться на полях бою за Донбас. Міністр закликав країни-партнери надати Україні військову допомогу та зазначив, що санкції лише завдають шкоди Росії, але не зможуть зупинити війну.