Завантажити ще

У Гостомелі вводять тижневу комендантську годину - до 14 квітня виходити на вулиці заборонено

У Гостомелі вводять тижневу комендантську годину - до 14 квітня виходити на вулиці заборонено
Фото: Скріншот із відео facebook.com/GeneralStaff.ua

На території Гостомельської сільської ради з 7 по 14 квітня заборонять місцевим мешканцям залишати свої будинки. У цьому районі діятиме посилена комендантська година. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Павлюк.

– Такі тимчасові обмеження необхідні для того, щоб фахівці мали змогу деблокувати об'єкти інфраструктури та зробити їх безпечними для повернення людей, – зазначив голова ОДА.

Як зазначено у повідомленні, під час комендантської години місцевим мешканцям категорично забороняється перебувати на вулицях та в інших громадських місцях. Пересуватися вулицями не можна як транспортом, так і пішки.

31 березня українським ЗСУ вдалося повністю звільнити захоплені населені пункти Київщини від російських окупантів. У тому числі – Гостомель, у якому тривалий час велися запеклі бої. Внаслідок ворожих обстрілів Гостомоле повністю знищено дороги, зруйновано та спалено будинки, на вулицях кинуто залишки боєприпасів та військової техніки.