21 липня
Завантажити ще

Зеленський призначив нового командувача ООС. А колишнього призначив головою Київської ОДА для посилення оборони

Зеленський призначив нового командувача ООС. А колишнього призначив головою Київської ОДА для посилення оборони
Фото: President.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський призначив нового голову Київської обласної адміністрації. Ним став екс-командувач ООС Олександр Павлюк. Про це глава держави заявив під час відеозвернення 15 березня.

– Окупанти сподіваються, що контроль над Києвом дасть їм контроль над Україною. Це абсурд. Щоб додатково посилити оборону столиці та Київської області, я призначив головою обласної військової адміністрації Олександра Павлюка, - сказав Зеленський.

Президент уточнив, що звільнений голова Київської ОДА Олексій Кулеба продовжуватиме допомагати військовому керівництву.

У свою чергу Зеленський призначив нового командувача ООС. Ним став генерал-майор Едуард Москальов. Раніше він обіймав посаду заступника командувача ООС.

Коментуючи нічний обстріл Києва, президент згадав про п'ятьох загиблих мирних жителів.

– Російські війська атакували Київ. Атакували киян. Відомо про 5 загиблих у Києві. Це у нашій столиці. У місті, про яке ви казали - "мать городов русских", яке зробив наші народи історичними, яке ви сьогодні бомбили. Просто людей, житлові масиви. Нам таких дітей точно не треба, дякую, – заявив Зеленський.

За його словами, у окупантів немає пам'яті та немає душі. Російські війська атакували Київ, 4 житлові будинки знищено, відомо про 5 загиблих.

Минулої ночі, зазначив Зеленський, знову майже на всій території нашої держави були повітряні тривоги. Ракетним ударом знищено аеропорт у Дніпрі. Російські авіабомби били по житлових кварталах Харкова, бої точаться і в області. Продовжують розбирати завали і у Рівному після ракетного удару по телевежі. Відомо про 19 загиблих, заявив президент.

Зеленський подякував усім, хто сьогодні стоїть на захисті країни.