Завантажити ще

Арестович: противник визначився з основним напрямком та зосередив зусилля на зоні ООС

Арестович: противник визначився з основним напрямком та зосередив зусилля на зоні ООС
Фото: facebook.com/alexey.arestovich

На вісімнадцятий день війни Росії проти України противник визначився з основним напрямом бойових дій. Це зона проведення операції Об'єднаних сил на Донеччині. Про це заявив радник Офісу президента Олексія Арестовича.

- Противник визначився із напрямком основних зусиль, зосереджується на наступі на наші сили оборони у зоні ООС. Але ми стримуємо його і наносимо потужні удари у відповідь. Сьогодні вночі було знищено значну кількість техніки та живої сили противника на Херсонщині. Тримається Маріуполь, Харків, Чернігів, Суми та Київська область. Переважно на півночі та в районі Харкова противник зупинено та проводить перегрупування, - зазначив він.

Крім того, повідомив Арестович, українські військові завдали по супротивнику нічних ударів - артилерійських та авіаційних.

Противник вдався до ударів у відповідь. Зокрема, у районі Львівщини. Стратегічні російські літаки, за попередніми даними, завдали з акваторії Чорного моря удару крилатими ракетами. Наразі обстановка з'ясовується, - сказав Арестович.

Загалом, наголосив він, ситуація контролюється військово-політичним керівництвом України.

Раніше Зеленський пообіцяв підтримку українським громадам, які приймають наших переселенців із районів бойових дій. За його словами, уряд ухвалив рішення щодо компенсації місцевим бюджетам витрат на оплату комунальних послуг при розміщенні людей.