Завантажити ще

За диверсію – довічний тюремний термін: Зеленський підписав закон

За диверсію – довічний тюремний термін: Зеленський підписав закон
Фото: ssu.gov.ua

Президент Володимир Зеленський 9 березня підписав закон про посилення відповідальності за державну зраду та диверсії. Про це йдеться на офіційному сайті Верховної Ради.

«КП в Україні» раніше писала, що 3 березня народні депутати ухвалили 14 та одне важливе рішення у зв'язку з військовою агресією Росії проти України. Серед цих законопроектів – посилення кримінальної відповідальності за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану.

- Законопроектом пропонується у статтях 111 та 113 КК України передбачити покарання за державну зраду та диверсію в умовах воєнного стану максимальне покарання у вигляді позбавлення волі строком на п'ятнадцять років або довічне позбавлення волі з обов'язковою конфіскацією всього майна. Також пропонується заборонити будь-яку амністію до осіб, які вчинили державну зраду та диверсію, - сказано в записці-поясненні до законопроекту.

Війна Росії проти України триває вже 14 днів. І якщо за цей час українські парламентарі й ухвалювали рішення, які мають забезпечити економічну стабільність у країні в цей непростий час та посилити обороноздатність країни, то в Росії Держдума штампувала законопроекти, метою яких є приховати правду про безчинства російської армії в Україні, втрати серед особового складу армії РФ.