Завантажити ще

Сергій Кислиця в ООН про Путіна: Якщо він хоче вбити себе, то йому не треба використовувати для цього ядерний арсенал

Сергій Кислиця в ООН про Путіна: Якщо він хоче вбити себе, то йому не треба використовувати для цього ядерний арсенал
Фото: REUTERS.

Якщо Володимир Путін хоче вбити себе, то йому не треба використовувати для цього ядерний арсенал, заявив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця. Слова українського постпреда цитує агентство " Інтерфакс-Україна ".

- Нам довелося скликати екстрене спеціальне засідання, оскільки рівень загрози глобальній безпеці був прирівняний до тієї, що існувала у Другу світову війну або навіть вище після наказу Путіна привести до бойової готовності російські ядерні сили. Що за шаленство. Якщо він хоче убити себе, йому не треба використовувати для цього ядерний арсенал, він повинен зробити те, що зробив чоловік у Берліні у бункері у травні 1945, - сказав Кислиця на екстреному засіданні Генеральної асамблеї ООН з України в Нью-Йорку у понеділок, 28 лютого.

Постпред наголосив, що всі у залі Генасамблеї ООН і всі у світі знають, що Росія і тільки Росія почала це вторгнення, якому нині сприяє Білорусь.

- Ця війна не була спровокована, вона була обрана дехто, хто сидить зараз у бункері. Ми знаємо, що трапилося з людиною, яка сиділа у бункері в Берліні у травні 1945-го, - додав Кислиця.

За чутками, після вторгнення Росії в Україну Володимир Путін залишив Москву і перебуває у президентському бункері на Уралі.