Завантажити ще

Микола Тищенко попросив не лізти з порадами тим, хто "здавав Крим"

Микола Тищенко попросив не лізти з порадами тим, хто
Фото: facebook.com/NikolayTishenko

Заступник голови фракції "Слуга Народу" Микола Тищенко відреагував на ініціативи колег у парламенті щодо реакції на визнання незалежності т.зв. "ЛНР" та "ДНР" з боку Росії.

"Сьогодні у парламенті професіонали з боротьби із пандемією перекваліфікувалися на геополітичних стратегів та військових експертів", - написав Тищенко у своєму телеграм-каналі.

Парламентар нагадав, що серед порадників є й ті, хто зруйнували ядерний щит України, здавали Крим, підписували кабальні Мінські домовленості та пиляли оборонні бюджети. Зважаючи на все, Микола Тищенко натякає на Петра Порошенка, Арсенія Яценюка та інших.

Тищенко порадив довіряти думці Президента України Володимира Зеленського. "Оскільки тільки він має повноту влади та інформації, а головне – рівень довіри українців, до якого всіляким розумним і не дуже політикам ще далеко", - припустив шпильку на адресу Дмитра Разумкова Микола Тищенко.

Нагадаємо, минулого тижня Микола Тищенко проінспектував стан бомбосховищ у Києві та розгорнув безпрецедентну акцію "Без паніки"  в своєму окрузі у Святошинському районі Києва.

Новини по темі: Микола Тищенко