Завантажити ще

10 членів Вищої ради правосуддя на знак протесту достроково пішли у відставку

10 членів Вищої ради правосуддя на знак протесту достроково пішли у відставку
Фото: facebook.com/highcouncilofjustice

Вища рада правосуддя припинила свої повноваження, оскільки прийняла заяви про відставку 10 представників. Про це повідомляє прес-служба відомства.

– 10 членів Вищої ради правосуддя достроково склали повноваження за власним бажанням. Позиція членів ВРП про те, що повноваження Етичної ради не мають конституційної основи, – зазначено у заяві ВРП.

Як зазначено у повідомленні, 8 лютого Етична рада розпочала процедури оцінки одночасно всіх членів ВРП, і можливість подальшої безперебійної роботи органу залежала від його рішень та дій, що "порушує гарантії діяльності її членів".

- Подальше функціонування ВРП у межах такої залежності порушує гарантії діяльності її членів, що є неприпустимим. Наведені обставини спонукали до дострокового складання повноважень більшістю членів Ради правосуддя. Рішеннями Вищої ради правосуддя заяви десяти членів Ради про звільнення за власним бажанням задоволені, - наголосили у ВРП.

У відомстві повідомили, що до ухвалення відставки десяти членів ВРП налічував 15 осіб (6 вакантних посад не було заповнено). Наразі їх залишилося 5, а сама Рада є неповноважною.