24 березня
Завантажити ще

Секретар РНБО, нардепи та міністри вирушать у суботу на фронт

Секретар РНБО, нардепи та міністри вирушать у суботу на фронт
Фото: youtube.com/watch?v=Qs1x8jYXbKE

На тлі загострення ситуації на Донеччині президент Володимир Зеленський відправляє у суботу, 119 лютого, на фронтову частину країни делегацію. До неї увійдуть секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов, народні депутати та частина міністрів. Про це йшлося у ході брифінгу.

- Президент України ухвалив рішення і завтра на лінію фронту відправляють представники Верховної ради, частина міністрів, я також за дорученням президента вирушаю завтра на фронт. І завтра будемо у тих місцях, де безпосередньо постраждала наша інфраструктура, – заявив секретар РНБО Олексій Данилов.

За його словами, українська делегація відвідає лінію розмежування та населені пункти, які постраждали внаслідок обстрілу. Хто саме вирушить на Донбас – Данилов не уточнив.

Сам Зеленський відвідав передову 17 лютого. Президент відвідав позиції українських військовослужбовців на передній лінії оборони, де продовжуються інтенсивні обстріли, оглянув передові позиції та ознайомився з оперативно-тактичною обстановкою у зоні відповідальності підрозділів ЗСУ.

Ситуація на Донбасі останніми днями загострилася. За останню добу там ворог близько 50 разів обстріляв позиції ЗСУ, поранивши кількох військових та трьох цивільних. Противник відкривав вогонь із забороненої "Мінськими угодами" зброї. Також ворог здійснив атаку на цивільну інфраструктуру в Станиці Луганській, у тому числі на дитячий садок, в якому знаходилися діти та вихователі.