21 вересня
Завантажити ще

Секретар РНБО спростував інформацію про евакуацію секретних документів із Києва

Секретар РНБО спростував інформацію про евакуацію секретних документів із Києва
Фото: Скриншот з відео youtube.com/watch?v=apCBTK8nNr0

Підстав для переміщення секретних документів державних органів на тлі загрози вторгнення Росії в Україну на сьогодні немає. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов у ході брифінгу.

- На сьогоднішній день немає підстав вивозити, евакуювати документи, про які ви говорите. Якщо такі підстави будуть, відповідні органи, відповідні структури одразу працюватимуть у відповідному напрямку, - повідомив Данілов.

За його словами, держустанови діють за регламентами, розробленими на випадки різних подій у нашій країні.

- Кожна установа знає, що їй робити у разі "А", у разі "В", у разі "С". Усі розуміють, як їм рухатись. Наразі ніхто нікуди не рухається. Тому що підстав для цих процесів на сьогодні, 11 лютого 2022 року, ми не бачимо, - наголосив секретар РНБО.

Виїзне засідання РНБО, скликане президентом Володимиром Зеленським, пройшло у Харкові 11 лютого. До цього члени РНБО збиралися 24 січня на тлі загрози вторгнення РФ в Україну. Тоді було узгоджено лінію поведінки, спрямовану на заспокоєння населення, а Зеленський виступив із відеозверненням, у якому запевняв, що приводів для паніки немає.