25 вересня
Завантажити ще

Зеленський особисто зустрівся зі творцем "Куражу" через знесення павільйону на ВДНГ заради президентського університету

Зеленський особисто зустрівся зі творцем
Фото: kievvlast.com.ua

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із засновницею "Куражу" Оленою Гудковою та директором ВДНГ Євгеном Мушкіним, щоб вирішити ситуацію, пов'язану зі знесенням павільйону, де проводиться благодійний фестиваль. Про це творця проекту повідомила у своєму Інстаграмі.

- За результатами зустрічі: вартість ліфта, купленого з благодійних зборів нашого ком'юніті та його встановлення до павільйону 19 буде передано директору ВДНГ Євгену Мушкину, а він займеться передачею їх на благодійність. Вже зараз менеджери платформи dobro.ua, на якій ми збирали на ліфт, готують список реципієнтів під цю суму, - написала Гудкова.

Що стосується самого факту знесення павільйону для будівництва президентського університету, то Гудковій не вдалося "вплинути" на обставини.

-По університету та зносу будівель я не компетентна відповідати, але якщо я правильно зрозуміла, то керівництво проекту найближчим часом вийде з прозорою та зрозумілою (я дуже сподіваюся) комунікацією зі своїх джерел і буде надалі відповідати на запитання від своєї особи. На жаль, тут я мало на що можу вплинути, – наголосила вона.

Як зазначила твориця "Куражу", висновки за результатами зустрічі з Зеленським і покладатися на його обіцянки вона поки що не готова, але чекатиме на позитивні дії з боку влади.

За результатами зустрічі з Гудковою та Зеленський гендиректор ВДНГ Євєній Мушкін анонсував у Фейсбуці офіційну комунікацію від головного архітектора проекту найближчими днями.

- Щиро вдячний президентові за те, що знайшов час, щоб з нами зустрітися особисто. Також хочу зазначити, що найближчими днями відбудеться офіційна комунікація від головного архітектора проекту, і, я впевнений, з'явиться ясність та прозорість як щодо павільйону №19 ВДНГ, так і інших важливих архітектурно-проектних рішень, - підкреслив він.

ПРО ЩО МОВА

На території експоцентру вирішили знести 19-й павільйон, де проводили благодійний фестиваль "Кураж". На цьому місці планується збудувати президентський університет. Роботи з демонтажу будівлі розпочалися на початку лютого, що спричинило скандал. Творець "Куражу" вимагала з нових орендарів компенсацію в 1 мільйон гривень за ліфт, який було встановлено у павільйоні за гроші благодійників. Також вона заявила, що будівля павільйону є чудовим зразком архітектури пострадянського модернізму 1978 року.