Завантажити ще

В Україні приземлився восьмий борт із військовою допомогою від США: Буде ще більше

В Україні приземлився восьмий борт із військовою допомогою від США: Буде ще більше
Фото: twitter.com/USEmbassyKyiv

В Україну прибув восьмий борт із військовою допомогою від США останнім часом. Про нові поставки у неділю, 6 лютого, повідомило американське посольство у Києві.

- Раді повідомити про восьме постачання допомоги з безпеки Збройним Силам України. Це ще понад 80 тонн солідарності. Буде ще більше. Будьте впевнені: ми стоїмо пліч-о-пліч з Україною, у той час як вона захищає свій суверенітет та територіальну цілісність, - йдеться у повідомленні.

Як передавав “Інтерфакс-Україна”, до Києва у неділю прибули військово-транспортний літак Airbus A400M Atlas британських Королівських ВПС та літак американської компанії Kalitta Air Boeing 747, зафрахтований Транспортним командуванням збройних сил США.

Глава МЗС України Дмитро Кулеба написав у себе у Твіттері 6 лютого, що мешканцям України не потрібно вірити "апокаліптичним прогнозам" іноземних ЗМІ.

– У різних столицях прораховують різні сценарії, але Україна готова до будь-якого розвитку подій… Це ворог має боятися нас, а не ми його, – написав він.

Це була відповідь на те, що західні ЗМІ повідомили, що у разі вторгнення РФ в Україну Київ може бути захоплений за 72 години, а українських військових загине більше, ніж російських.

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заявив у неділю, що вторгнення - не єдиний сценарій дій Росії проти України. Також серед них – анексія Донбасу, кібератаки, дестабілізація політичної обстановки.

twitter.com/USEmbassyKyiv

twitter.com/USEmbassyKyiv

twitter.com/USEmbassyKyiv

twitter.com/USEmbassyKyiv