23 липня
Завантажити ще

Зеленський здавав тест перед зустріччю з Ердоганом, дізнавшись про коронавірус у Андрія Єрмака

Зеленський здавав тест перед зустріччю з Ердоганом, дізнавшись про коронавірус у Андрія Єрмака
Фото: President.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський тестувався на коронавірус перед зустріччю з президентом Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом та отримав негативний результат. Про це у коментарі "УП" повідомив 4 лютого прес-секретар глави держави Сергій Никифоров. 

За словами речника президента, справа не тільки в тому, що у Андрія Єрмака напередодні виявився COVID-19. Наразі перед міжнародними переговорами їх учасники як з одного, так і з іншого боку роблять тести на COVID.

– Відповідно, Володимир Зеленський тестувався вчора і на зустріч із Ердоганом йшов уже з негативним результатом, – уточнив Никифоров.

3 лютого голова офісу президента України Андрій Єрмак повідомив, що отримав позитивний тест на Covid-19. За даними джерел "УП", заступник керівника Офісу президента Андрій Сибіга захворів на коронавірус одразу після зустрічі радників лідерів країн Нормандського формату в Парижі, яка відбулася 26 січня. Прес-секретар Єрмака Дарія Зарівна також захворіла на ковід кілька днів тому.

Андрій Єрмак вже хворів на коронавірус у листопаді 2020 року одночасно з президентом Володимиром Зеленським. Перших осіб відправили на лікування до лікарні "Феофанія" у Києві. Для глави держави обладнали спеціальний кабінет, у якому він міг проводити наради та записувати проникливі відео для українців.