Завантажити ще

Україна отримала запит на призначення послом США Бріджит Брінк

Україна отримала запит на призначення послом США Бріджит Брінк
Фото: www.g4media.ro

Кандидатура на посаду посла Сполучених Штатів в Україні ще узгоджується, але до Міністерства закордонних справ надійшов запит від американської сторони на призначення Бріджит Брінк. Про це повідомляє " РБК-Україна ".

- Запит надійшов близько тижня тому. Наразі йде стандартна процедура узгодження кандидатури, - повідомив речник МЗС Олег Ніколенко.

Про те, що Бріджит Брінк може стати новим послом США в Україні, раніше писав Bloomberg. За даними видання, кандидатуру нинішнього посла США у Словаччині обрав американський лідер Джо Байден. Раніше Брінк обіймала посаду заступника помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії. До цього була заступниками голови представника в посольствах США в Узбекистані (2014-2015) та в Грузії (2011-2014).

Попереднього посла Марі Йованович Вашингтон відкликав у травні 2019 через підозру в роботі на конкурентів колишнього президента США Дональда Трампа під час президентських виборів 2016 року. Тоді її замінив на цій посаді Вільям Тейлор. Із січня 2020 року в Україні немає посла США. Наразі його обов'язки виконує тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін.