4 жовтня
Завантажити ще

У Чехії випадково знищили секретний документ про вибухи у Врбетиці

У Чехії випадково знищили секретний документ про вибухи у Врбетиці
Фото: facebook.com/serega.misura

Чеські правоохоронці розпочали розслідування через знищення контррозвідкою країни секретного документа щодо діда про вибухи на військових складах у Врбетиці. Про це повідомляє " Радіо Прага ".

- У документі, призначеному виключно для президента країни Мілоша Земана, містилася інформація про причетність до загиблих двох людей і завдала величезної фінансової шкоди вибухам у Врбетиці в 2014 році агентів російської військової розвідки ГРУ, - пише видання.

Як зазначено в повідомленні, про випадкове знищення документа чеської контррозвідки поліція дізналася в ході перевірки дотримання резиденцією президента режиму роботи з такими даними.

- Судячи з доступної інформації, секретне повідомлення, в якому фігурують імена двох агентів ГРУ Анатолія Чепіги та Олександра Мішкіна, також пов'язаних зі справою про спробу отруєння у Великій Британії отрутою типу «Новичок» подвійного агента Сергія Скрипаля, було знищено випадково разом із деякими іншими документами, - зазначено у повідомленні.

Водночас, голова комітету безпеки Канцелярії президента республіки Ян Новак зазначив, що ліквідацією документів займаються співробітники відповідного рівня перевірки, які складають у таких випадках усі необхідні протоколи.

Новини по темі: Чехія Вибух