Завантажити ще

Суд не зміг розглянути апеляцію щодо Порошенка – не прийшли документи

Суд не зміг розглянути апеляцію щодо Порошенка – не прийшли документи
Фото: facebook.com/petroporoshenko

Київський апеляційний суд переніс на 11 лютого розгляд апеляції на запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання Петра Порошенка у зв'язку з тим, що до суду не надійшли матеріали кримінальної справи. Про це стало відомо 28 січня під час трансляції засідання.

Петро Порошенко стверджує, що засідання з розгляду апеляцій на запобіжний захід зірвано за рішенням Офісу президента.

- Офіс президента наказав Печерському суду не передавати документи до Апеляційного суду, зірвати це засідання. Тому що вони ще не підібрали компромат на суддів, які мають ухвалити незаконне рішення, - сказав Порошенко у залі суду.

Адвокати Порошенка стверджують, що були готові до розгляду апеляцій у п'ятницю, а перенесення слухання пов'язане із тиском на Офіс генпрокурора.

- Ми приїхали до Апеляційного суду і нібито через те, що не надійшли матеріали справи, засідання не відбудеться, - сказав адвокат Порошенко Ілля Новіков, наголосивши, що процес "цілком перейшов у політичну площину".

На його думку, не становило жодної складності передати матеріали справи з Печерського суду до Апеляційного.

За словами адвоката, головна мета слідства – провести одночасний допит Порошенка та Медведчука.

- Порошенко не співпрацюватиме зі слідством для картинки... Це шоу не відбудеться, - сказав він.

Петра Порошенка підозрюють у державній зраді та сприянні терористам "ЛДНР" під час його роботи на посаді президента України у 2014-2015-х роках. Сам лідер "Євросолідарності" та його політсила вважають це політичним переслідуванням опозиції.