Завантажити ще

Ліків за “ковідну тисячу” купили вже на 6,5 мільйона гривень

Ліків за “ковідну тисячу” купили вже на 6,5 мільйона гривень
Фото: facebook.com/dshmyhal

За перші два дні ліків за програмою "єПідтримка" купили на понад шість мільйонів гривень. Про це 26 січня повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

"З 24 січня Уряд розширив ініціативу на громадян віком від 60 років. Тільки за 2 дні українці купили ліки за кошти програми "єПідтримка" більш ніж на 6,5 млн грн", - йдеться у телеграм-каналі голови Кабінету міністрів.

Шмигаль зазначив, що програма президента "виявилася вкрай успішною та популярною". Наразі понад 7,5 мільйона українців подали заявки на отримання 1000 гривень за вакцинацію. 1,7 мільярда гривень витрачено.

Прем'єр-міністр нагадав, що президент Володимир Зеленський запропонував розширити програму для людей похилого віку на комунальні послуги. Підлітки матимуть змогу витратити кошти на освітні послуги. Тих, хто отримав бустерну дозу, чекають додаткові 500 гривень. Конкретних дат Шмигаль не назвав.

Тисячу за вакцинацію громадянам України віком від 18 років стали виплачувати 19 грудня. Їх можна витратити на книги, кіно, концерти, музеї, спортзали, квитки всередині країни. З 24 січня вакциновані двома дозами люди старші за 60 можуть витратити кошти на ліки.