Завантажити ще

Мешканці України, старші за 60, зможуть купити ліки за "ковідну тисячу" з 24 січня

Мешканці України, старші за 60, зможуть купити ліки за
Фото: Вислов Иван

Люди старше 60 років зможуть купити ліки за "ковідну тисячу” з наступного понеділка, 24 січня. Дату у середу погодили на засіданні Кабінету міністрів.

- Уряд сьогодні розширить програму президента "єПідтримка". Українці, старші за 60 років, з 24 січня зможуть витратити тисячу гривень на купівлю ліків, - повідомив прем'єр Денис Шмигаль.

У МОЗ пояснили, що купити ліки можна в аптечних закладах та інтернет-аптеках як за рецептом лікаря, так і без нього.

"За інформацією Міністерства економіки України, банки перевірятимуть вік людини у момент проведення платежу. Коли саме вона оформила картку – неважливо, головне, щоб на момент покупки ліків їй вже виповнилося 60 років. За кошти програми можна буде придбати виключно лікарські засоби, а не будь-які інші товари в аптеці", - йдеться у повідомленні МОЗ.

Також глава уряду сказав, що Кабінет міністрів працює над тим, щоб тисячу за вакцинацію могли отримати діти віком від 12 до 17 років. 10 січня розширити програму попросив президент Володимир Зеленський.

Громадяни України, котрі отримали дві дози вакцини від коронавірусу, 19 грудня почали оформляти тисячу гривень. Частіше кошти витрачають на книги та кіно. Оформити підтримку можна через програму "Дiя".

Новини по темі: ліки вакцинація Кабмін