21 травня
Завантажити ще

Кличко розмістив у соцмережах своє інтерв'ю CNN. Фоловери одразу помітили помилку в слові «Київ»

Кличко розмістив у соцмережах своє інтерв'ю CNN. Фоловери одразу помітили помилку в слові «Київ»
Фото: facebook.com/Vitaliy.Klychko

Мер Києва Віталій Кличко поговорив із журналістами про можливу ескалацію конфлікту на кордонах нашої країни. А також що Україна готова до «будь-якого випадку». Запис розмови чиновник виклав на своїй сторінці у Фейсбуці. І одразу нарвався на критику через неправильне написання слова «Київ».

Напис на екрані під час розмови Кличка та журналістки говорив: "CNN talks to Kiev mayor Vitali Klitshko". Що одразу ж помітили читачі сторінки мера.

«Скажіть їм, що #KyivNotKiev», «Скажіть редакторам CNN, щоб наступного разу правильно титрували наше місто!», «CNN досі не вивчило, як пишеться Київ/Kyiv», «Навіть не змогли правильно написати назву нашої столиці. #KyivNotKiev», «Як Kiev вже око ріже», - зазначили фоловери.

З 2018 року Міністерство закордонних справ України проводить кампанію #CorrectUA, в рамках якої просять не писати Kiev, оскільки це радянський правопис столиці. У соцмережах навіть є спеціальний хештег #KyivNotKiev.

Одна з останніх перемог українського відомства – правильне написання назви нашої столиці в англомовній Вікіпедії: у вересні 2021 року там виправили написання української столиці латиницею з Kiev на Kyiv.

Новини по темі: Київ Віталій Кличко