Завантажити ще

Борис Джонсон вибачився за вечірку, яку провів під час локдауну

Борис Джонсон вибачився за вечірку, яку провів під час локдауну
Фото: ПОЛ ЧАЙЛДС/REUTERS

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон зізнався, що порушив карантинні обмеження та організував у своїй резиденції вечірку, коли в країні був локдаун. Про це пише " Axios ".

- Я хочу вибачитися. Я знаю, що мільйони людей у всій країні йшли на неймовірні жертви за останні 18 місяців. Я знаю, що їм довелося пройти: люди не могли оплакувати своїх рідних, жити так, як їм хочеться, і займатися улюбленою справою. І я знаю, який гнів вони відчувають по відношенню до мене і до уряду, який я очолюю, оскільки думають, що люди на Даунінг-стріт, які розробляли правила, самі не дотримуються їх, - заявив Джонсон, виступаючи в Палаті громад.

За його словами, під час вечірки, яка проходила у травні 2020 року, він подякував співробітникам за роботу, після чого повернувся до робочого кабінету, щоб продовжити свої справи. У саду резиденції, де відбувався захід, він нібито перебував близько 25 хвилин. Як зазначив Джонсон, раніше він вважав, що вечірка є робочим заходом.

Як зазначено в повідомленні, лідер Лейбористської партії Кір Стармер назвав слова Джонсона "жалюгідними виправданнями" та "безглуздою брехнею". Політик вимагає, щоб британський прем'єр пішов у відставку.