Завантажити ще

Репер із Яготина розповів, як з'явився його "хіт" про повернення Порошенка

Репер із Яготина розповів, як з'явився його
Фото: youtube.com/watch?v=0XeI4rg_27Q

Після того, як музикант із Яготина Володимир Завгородній присвятив пісню екс-президенту Петру Порошенку, на нього несподівано "обрушилася" слава. Репера почали запрошувати взяти участь в ефірах низка українських телеканалів, але вирішив з'явитися в ефірі "Прямого".

- Сьогодні близько 20:40 пробігатиму в ефірі "Прямого", у ток-шоу з Антоном Мухарським та Світланою Орловською. Слава прийшла і вкусила за зіницю, коли не чекав, - написав він у своєму Фейсбуці.

В ефірі "Прямого" музикант заявив, що

- Як спало на думку... Учора я бачив у Фейсбуці посаду мого друга Юрія Бірюкова про те, що збираються 17 числа зустрічати Порошенка. Стоячи на ганку вночі, курив, думаю, що б таке придумати... Просто спало на думку три рядки римовані і зав'язалося, і вийшло, - поділився Завгородній.

Незважаючи на славу, яка наздогнала музиканта, свій "хіт" про Порошенка він не вважає творчістю, а розцінює як звичайну розвагу.

ПРО ЩО МОВА

У мережі з'явився ролик із піснею під назвою "Порошенко буде з нами". Автор твору Володимир Завгородній у пісенному стилі пропонує "усім світом" зустрічати Петра Порошенка 17 січня, коли політик обіцяв повернутися до України. Пісня швидко набрала популярності в мережі та почала активно обговорюватися користувачами мережі.

Рядки з пісні:

"Я приніс добру звістку: скоро
Порошенком буде тут знову!
Не страшна зима з її морозами та снігами,
Якщо Порошенко знову буде з нами!