3 жовтня
Завантажити ще

Михайло Подоляк: Президент абсолютно не уразливий

Михайло Подоляк: Президент абсолютно не уразливий
Фото: Григорій КОСТАНТИНОВ.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк не вважає, що Володимир Зеленський уразливий і погано реагує на критику (таке враження виникло у журналістів під час осіннього прес-марафону). Про це він розповів в інтерв'ю "Фактам", опублікованому 30 грудня.

- Президент абсолютно не уразливий. Він абсолютно стоїчно (наголошую – стоїчно) витримує вал особистісного негативу, який щодня системно виливають прямо на нього. Чого ніколи не було в Україні, – зазначив Подоляк.

На думку радника, чинний глава держави є абсолютно самодостатнім у сприйманні інформації: сам читає, аналізує та робить висновки. Жодної «теплої ванни» у такого типу менеджера, яким є Зеленський, бути за визначенням не може.

- Ось ви кажете, що Володимир Олександрович нетерпимий до критики. Так перестаньте, він витримує колосальний обсяг критики щодня, причому аж ніяк не змістовної, більше того - часто фейкової. Але він каже: «Гаразд, нічого страшного, ми потерпимо. Головне, що доведемо до кінця десять (умовно кажучи) реформ, які збудують інший каркас держави, - розповів радник Єрмака.

Також Подоляк спростував заяву Андрія Богдана, який в одному з інтерв'ю говорив, що Зеленський дуже засмучується через негативні коментарі під його постами.

- Суб'єкти на кшталт Гордона, Богдана, Разумкова та інші оперують виключно вигадками. Вони абсолютно не знають, як саме сприймає інформацію Володимир Олександрович, як він будує свої міркування та приймає рішення. Вони особисто не спілкуються з ним, не розуміють його психотипу та природи прийняття рішень. Вони поширюють свідомо брехливі відомості про нього. І роблять це навмисне, - заявив Михайло Подоляк.

Подоляк зазначив, що будь-який галузевий міністр, заступники за напрямками в Офісі президента, голови парламентських комітетів часто бувають у президента і абсолютно вільно висловлюють свою точку зору, кажуть, із чим не згодні.

- Коли за столом збираються президент, представники парламенту, Кабміну та експерти, точаться дебати. І це нормально. В рамках однієї відомої олігархічної телегрупи постійно розповідають, що рішення не колегіальні, що Зеленський узурпує владу та одноосібно щось вирішує. Це не так. Він хоче мати масштабне уявлення про ту чи іншу проблему, вислуховує максимальну кількість фахівців та приймає рішення після дискусій. Дискусія - один із ключових інструментів прийняття рішень у державі, - наголосив Подоляк.

У травні 2021-го напередодні підсумкової прес-конференції Зеленського (2 роки президентства) Михайло Подоляк наполягав, що "президент відкритий до журналістів", але хоче, щоб питання ставили в рамках його компетенції.