Завантажити ще

Посли G7 очікують від Зеленського розвиток судової реформи, обрання керівництва САП та НАБУ

Посли G7 очікують від Зеленського розвиток судової реформи, обрання керівництва САП та НАБУ
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський обговорив із послами країн "Великої сімки" (G7) прогрес реформ в Україні у 2021 році. Співрозмовники висловили главі держави свої очікування на найближче майбутнє. Про це повідомляється у заяві послів, опублікованих у Твіттері.

- Посли вітали історичне законодавство про судову реформу 2021 року та висловили надію на його повну імплементацію. Вони сподіваються на подальший позитивний розвиток судової реформи у 2022 році, включаючи прозорий конкурсний процес для нових суддів Конституційного суду, – зазначено у заяві.

Представники країн "Великої сімки" також привітали закон про НАБУ, ухвалений в Україні та висловили очікування конкурентного обрання його нового директора та швидкого завершення процесу відбору керівника САП.

– Вони також висловили надію на прогрес у реформі, яка забезпечить трансформовану, сучасну СБУ, – зазначено у повідомленні.

Про те, що президент Володимир Зеленський провів зустріч із послами G7 та Євросоюзу, повідомили в Офісі президента 17 грудня. За даними відомства, сторони обговорили низку важливих питань, серед яких – ситуація у сфері безпеки на кордонах України та процес мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.