Завантажити ще

Під Офісом Президента сьогодні вимагали відставки заступника міністра інфраструктури Юрія Васькова

Під Офісом Президента сьогодні вимагали відставки заступника міністра інфраструктури Юрія Васькова

Сьогодні, 10 грудня 2021 р., під Офісом Президента відбувся мітинг під гаслом: «Захистимо українські порти».

Організатори заходу – патріотичні організації – вийшли з вимогою жорсткої протидії агентам впливу Росії в Україні та захисту акваторії чорноморських портів. Також учасники мітингу вимагали звільнити заступника міністра інфраструктури Юрія Васькова.

За словами виступаючих, увесь час конфлікту російська агентура продовжує працювати на найвищому рівні та готувати Україну до чергової поразки.

Союз патріотичних організацій висунув вимоги:

  • перевірити буксирні компанії, що працюють в акваторіях українських портів на предмет роботи в Російській Федерації;
  • позбавити ТОВ «Трансшип» можливості роботи в українських портах як організацію, помічену СБУ у співпраці з країною-окупантом;
  • розпочати перевірку діяльності заступника міністра інфраструктури України Юрія Васькова, як людини, яка безпосередньо сприяє роботі російських компаній в українських портах і залежить від олігарха Ріната Ахметова.

«В українських портах працюють російські буксирні компанії. Немає жодного захисту від Придністров'я, де розташовується російська армія. Саме тому УНСО зараз створює тренувальний табір на кордоні з Придністров'ям та готується до боротьби з росіянами в українських портах», - розповів представник УНСО Микола Карпюк.

Член політради Української громадської ініціативи Микола Мельник зазначив: «Ми вимагаємо, щоб держава зробила те, що в її силах: відновила український «Портофлот», вигнала російські компанії з українських портів та повернула Ю.Васькова Ахметову. Коли Президент оголошує про боротьбу з олігархами, то він повинен боротися, інакше це - окозамилювання».

Нагадаємо, Юрія Васькова було призначено заступником міністра інфраструктури 9 червня поточного року. Як повідомлялося у ЗМІ, це призначення особисто лобіював олігарх Рінат Ахметов.