19 сiчня
Завантажити ще

Апеляційний суд залишив у силі запобіжний захід нардепу Гео Леросу

Апеляційний суд залишив у силі запобіжний захід нардепу Гео Леросу

Народному депутату Гео Леросу, який є підозрюваним у двох кримінальних справах, Апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Про це політик сам повідомив у фейсбуці.

- Виходячи з рішення Апеляційного суду, єдине, що в мене залишається – це звертатися до ЄСПЛ, зі скаргою на порушення ст.6 конвенції, а також ст.18. (Застосування обмеження права і свободи, з іншою метою, ніж і для якої було передбачено, а саме з метою політичного переслідування), - написав у своєму фейсбуці Лерос.

Згідно з рішенням Печерського районного суду Києва, на Лероса покладено низку особистих зобов'язань, зокрема – здати правоохоронцям закордонний паспорт та прибути до слідчих на першу вимогу. Запобіжний захід йому обрали терміном до 10 січня 2022 року.

У листопаді ДБР вручило Леросу дві підозри. Одну – через інцидент у Раді, який стався 4 листопада. Нардеп показав із трибуни парламенту непристойний жест у бік президента Володимира Зеленського. Слідчі повідомили йому про підозру "За хуліганство у стінах парламенту та за грубе порушення громадського порядку у сесійній залі Верховної Ради України".

Друга підозра стосується справи про "плівки Єрмака". Згідно з ухвалою суду, політик повинен був написати в соцмережі спростування про брата голови Офісу президента Андрія Єрмака - Дениса Єрмака, але він цього не зробив.

Новини по темі: Суд Гео Лерос