17 сiчня
Завантажити ще

В Окружному адмінсуді Києва зареєстрували позов Віктора Януковича до Верховної Ради

В Окружному адмінсуді Києва зареєстрували позов Віктора Януковича до Верховної Ради
Фото: Коц Олександр

В Окружному адміністративному суді Києва зареєстрували позов Віктора Януковича до Верховної Ради. Про це вранці 6 грудня повідомила представник парламенту у Конституційному Суді Ольга Совгиря.

– В Окружному адміністративному суді м. Києва зареєстровано позов колишнього Президента України В.Януковича до Верховної Ради України (справа 640/34786/21), – написала вона у фейсбуці.

За словами народного депутата від “Слуги народу”, справи про оскарження актів, дій чи бездіяльності Верховної Ради підсудні не ОАСК, а Верховному Суду як суду першої інстанції.

Совгиря знайшла у позові маніпуляції для зміни підсудності. У вимогах захисту Януковича – визнати відсутність компетенції у Ради встановлення факту самоусунення президента.

27 листопада прессекретар Віктора Януковича Юрій Кірасир повідомив, що експрезидент подав позов проти Верховної Ради до Окружного адміністративного суду Києва, щоб оскаржити законність ухвали постанови від 22 лютого 2014 року про самоусунення з посади глави держави.

У квітні президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради проект закону "Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва".

Новини по темі: Віктор Янукович