16 травня
Завантажити ще

Бутусов вибачився за "емоції" на прес-марафоні, але не перед Зеленським

Бутусов вибачився за
Фото: facebook.com/butusov.yuri

Головний редактор видання "Цензор.нет" Юрій Бутусов публічно вибачився за ситуацію, що склалася під час прес-марафону президента Володимира Зеленського. Журналіст погодився, що його висловлювання були емоційними, але від своєї позиції він відмовлятися не має наміру. Про це він написав у Фейсбуці.

- Я вибачаюсь перед громадянами України за свої емоції на прес-конференції та прояв неповаги до президента України, якого обрали українські громадяни. А також за те, що обмежив можливості своїх колег поставити запитання. Вибачаюсь лише за емоції і лише перед громадянами та колегами, але сенс моїх слів був правильний, і я жодного слова не відмовляюся, я говорив про Зеленську правду та про його оточення правду. І скажу про дії президента ще більше, – заявив Бутусов.

Як зазначив журналіст, його обурення було викликане висловлюваннями президента про причетність Бутусова до загибелі українських військовослужбовців. За його словами, його образило звинувачення Зеленського в тому, що він першим опублікував відео із застосуванням української армії "Байракторів".

- Моє обурення було викликане брехнею та образами, якими кидався пан Зеленський проти мене та проти українських військовослужбовців – співробітників ГУР МО. Зеленський заявив, що я першим опублікував відео удару Байрактара 26 жовтня і нібито через це загинули українські воїни. Мене до глибини душі образило таке звинувачення. 8 років усе, що я робив, було спрямоване на допомогу українській армії, і така нічим не обґрунтована образа від глави держави, викликала в мене гнів, - наголосив він.

Також Бутусов заявив, що "змусить Зеленського відповідати за цю брехню" - журналіст має намір подати на президента до суду і вимагати від нього моральної шкоди, яку він витратити на допомогу українським військовим.

Крім того, Бутусов заявив, що подасть до суду і керівництво ДБР, яке порушило проти нього кримінальну справу через відео зі стріляниною з гаубичної гармати. Свої дії журналіст готовий пояснити перед Комісією з журналістської етики.